Vip Transfer

Vip Transfer Hizmeti

 

Günlük dezenfekte edilen, konforlu, güvenli VIP araçlarımız ve profesyonel şoför kadromuzla şehirler arası seyahatlerinizi daha keyifli ve sağlıklı hâle dönüştürebilirsiniz.

VIP araçlarımızla Türkiye’nin her bir şehrine yapılan transfer hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Şehirler arası transferlerinizde kendi aracınızdaki gibi konforlu, güvenli ve huzurlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. istediğiniz yerde ve sürede mola verip hem güzel bir seyahat yapar hem de geçtiğimiz bölgenin yöresel lezzetlerinin tatlarına varabilirsiniz.

VIP araçlarımızla tatil, iş gezileri ve şehirler arası seyahatlerinizi sorunsuz ve güvenli şekilde yapmanız için tüm önlemlerimizi alıyoruz. Güler yüzlü, profesyonel şoför kadromuzla seyahatlerinizden mutlu ayrılmanız için çok titiz davranıyoruz.

 

Havalimanı Vip Transfer

 

İstanbul Havalimanında ve Sabiha Gökçen Havalimanında Vip Transfer Hizmetimiz ve Karşılama Hizmetimiz Mevcuttur.

Steril, Konforlu, Güvenli, Vip araçlarımız ve Profesyonel şoför kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Havalimanı araç kiralama hizmeti, uçuş sonrasında size özel tahsis edilmiş araç ile konforlu bir yolculuk hizmetidir. Günümüzde milyonlarca insan uçak seyahati yapmaktadır ve uçuş sonrasında seyahat etmek için araç kiralama hizmetine başvurur. Özellikle İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi büyük havalimanlarından aktarmalı olarak aynı şehir içinde veya başka şehirlere karayolu ile yolculuk yapacak olan kişiler, VİP araç kiralama ile güvenli ve sağlıklı bir yolculuk tercih ederler.