Hakkımızda

Özkandan Group, 1982’de turizm ve sağlık alanında hizmet vermek adına bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 2011 yılında Uluslararası Hukukta faaliyet dallarına eklenmiştir . Bugün ise havacılık prosesinin de eklenmesi ile faaliyet alanını genişletmiş olarak yüksek sermaye, deneyimli kadrosu ve profesyonel çalışma stiliyle grup şirketi olarak devam etmektedir.

Global ve hümanist çalışma şeklini misyon edinmiş olan Özkandan Group, sağlık ve turizm alanında Azerbaycan başta olmak üzere tüm Türk ülkeleri ile çalışmaktadır.Amerika, Kanada, Avustralya, Hollanda, Almanya, Fransa, İtalya, Nijerya, Gana, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar Sağlık Bakanlıklarına resmi olarak tüm başvurularını yapmış bulunmaktadır.Halihazırda bu ülkelerden hasta transferini gerçekleştirmektedir. Resmi olarak ilk İtalya Devleti’nin tanıdığı şirketimiz, Amerika Birleşik Devletleri ile 1 yıl süren yasal sigorta prosedürünü başarıyla tamamlayarak hasta getirebilen iki yetkili firmadan biridir. Kuveyt’teki diyaliz merkezi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapımı devam eden rehabilitasyon destekli termal otelimiz bulunmaktadır.

 

TÜRKİYE’DE TEDAVİ OLMAK

Tedavi boyunca tüm süreçlerde yanınızda olarak, Türkiye’de kendi ülkenizde hissetmeniz için gerekli tüm rahatlığı ve konforu sağlar.

EKİBİMİZ

Sizlerin tercih edeceği doktor ile sizin adınıza gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirerek tedavi planı oluşturulur.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Olarak belirtmek isteriz ki, tedavi bilgilendirme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.