Safir FUE Saç Ekimi

Safir FUE Saç Ekimi

Saç ekim teknolojileri günden güne gelişiyor. Bu konuda pek çok kişi saç ektirmek için yurt dışından dahi ülkemize geliyor. Bu ilerleme durumu da haliyle saç ekim teknolojilerine büyük artı katıyor. Alternatif tedavileri de beraberinde getiren saç ekim teknolojileri, insanlar için önemli ölçüde bir yenilik yaratmakta. Bunlardan birisi de ön plana çıkan Safir FUE saç ekimi teknolojisi oluyor. Fue saç ekim teknolojisi, özellikle safir uçlu bir kalem ile yapılıyor. Bu da hassas bir çalışmayı beraberinde getirdiği için sonuçlar mükemmel oluyor.

SAFİR FUE SAÇ EKİMİ NEDİR?

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte modern tıp ve estetik oldukça ilerlemiş durumda. Safir uçlu bir medikal kalem yardımıyla yapılan çalışmalarda, özellikle saç ekim kanalları açılıyor ve ardından küçük mikro kanallara ekim yapılıyor. Safir uç sayesinde operasyondan hemen sonra oluşan kabuklanma süreci oldukça minimal düzeylerde kalıyor. İyileşme süreci de haliyle çok hızlı sonuçlanıyor.

AĞRISIZ SAÇ EKİM TEKNİĞİ SAFİR FUE

Daha çok sedasyonlu saç ekimi operasyonu olacak kişi için direkt anestezi uygulanıyor. Kişi isterse genel, isterse de lokal anestezi alarak bu operasyona girebiliyor. Burada uzman anestezi doktorları ile çalışan hekimler, saç ekimini kusursuz hale getirmek için ekstra özenli bir çalışma yapıyor. Sadece baş bölgesini uyuşturarak, operasyon olmak isteyen kişilere lokal anestezi uygulanıyor. Acı hissi duymadan son derece konforlu bir şekilde  saç ekim tedavisi yapılması mümkündür. Doktorunuzla görüşerek safir fue saç ekimi konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.